MŪSU AIZSARDZĪBAS PAKETES

Ja vēlaties pasargāt savu auto no minimāliem skrāpējumiem, kā arī saglabāt krāsas spilgtumu un spīdumu, tad noteikti nepieciešams veikt nanokeramikas aizsargpārklājums. Turklāt kopts, tīrs un pievilcīgs automašīnas izskats ir ne tikai automašīnas īpašnieka personības un rakstura atspūlgs, bet arī pārklājums ar nanokeramiku ievērojami atvieglo automašīnas kopšanu un palielina automašīnas vērtību, padarot to par jaunu auto.

Ārēju faktoru ietekmē, piemēram: pēkšņas temperatūras izmaiņas- sniegs, krusa, ķimikālijas, bitums, ceļu reaģenti, oļi, kas lido no automašīnu riteņu apakšas, automašīnas virsbūve saņem dažādas pakāpes un dziļuma skrāpējumus, šķembas un bojājumus. Tā sekas ir skaidu parādīšanās, pēc tam korozija un rūsa, redzamība naktī pasliktināsies, priekšējo lukturu bojājumu dēļ.

Nanokeramikas uzklāšana uz automašīnas virsbūves palīdzēs pasargāt auto no minimāliem bojājumiem.
Ceramic Pro Latvijā.

Piedāvājam plašu pakalpojumu klāstu, visu auto detaļu restaurācijai un aizsardzībai ieskaitot riteņus, stiklu, virsbūves krāsojumu, kā arī salona daļas- ādu, plastmasu, koku. Katra automašīna saņem individuālu pieeju, atkarībā no īpašnieka auto stāvokļa un vēlmēm. Lai to izdarītu, esam izstrādājuši vairākas drošības paketes, kas ietver integrētu pieeju un atšķirīgu pakalpojumu komplektu.

Mēs izmantojam tikai sertificētu aprīkojumu un augstākās kvalitātes Ceramic Pro palīgmateriālus. Visiem veiktajiem darbiem sniedzam garantiju. Mūsu darbiniekiem ir daudzu gadu pieredze darbā ar ekskluzīvām automašīnām. Mēs pastāvīgi pilnveidojamies un sekojam mūsdienu tendencēm un jaunumiem šajā nozarē. Regulāri dodamies apmainīties pieredzē un apgūt jaunas metodes darbā ar aizsargmateriāliem.

Automašīnas pārklāšana ar aizsargplēvi Ceramic Pro diteilinga centrā Latvijā:

Piedāvājam arī auto ietīšanu aizsargājošā pretgrants poliuretāna plēvē PPF Film. Mūsdienās šī ir visefektīvākā automašīnu aizsardzība. Poliuretāna plēves ar biezumu līdz 200 mikroniem var pasargāt automašīnu no ļoti nopietniem bojājumiem, atstājot automašīnas krāsojumu neskartu!

Ir iespējams aizsargāt jebkuras automašīnas detaļas pēc jūsu izvēles un ņemot vērā jūsu ekspluatācijas apstākļus. (pilsēta / šoseja / bezceļš)

Šeit mēs esam izstrādājuši arī vairākas optimālas paketes:

  • FRONT - automašīnas priekšējā daļa (bamperis, motora pārsegs, spārni, priekšējie lukturi, spoguļi) + keramikas pārklājums uz pārējās virsbūves,
  • FULL FRONT + (bamperis, motora pārsegs, spārni, spoguļi, lukturi, bagāžnieks, sloksne uz jumta, zem rokturiem, iekraušanas un izkraušanas zona. ) + keramikas pārklājums uz pārējās virsbūves.
  • PILNA AUTOMAŠĪNA (nosedz visu virsbūvi.)

Komplekta cena ir sākot no 200 eiro un vairāk, atkarībā no auto stāvokļa (jauna vai lietota) un izmēra, aizsardzības pakāpes (kārtu skaita) un izvēlētajiem ietīšanas laukumiem.

Visās servisa paketēs jau ir iekļauta auto mazgāšana - transportlīdzekļa sagatavošana un salona tīrīšana!
Nāciet pie mums, kopā ar jums mēs apskatīsim automašīnu, sniegsim savus ieteikumus un piemeklēsim optimālo aizsardzības risinājumu, pamatojoties uz jūsu tūlītējiem ekspluatācijas apstākļiem.

Atlaide no 10% līdz 60%!
Paldies!

mēs sazināsimies ar jums tuvākajā laikā

whatsapp