KO NOZĪME AUTO DETAILING

Auto detailing, kas tulkojumā no angļu valodas nozīmē „detalizēts”, – rūpīgas revīzijas un automobiļa apstrādes process no ārpuses un tā iekšpusē, kas sevī ietver tā tīrīšanu, elementu nepieciešamo korekciju un turpmāko darba rezultātu aizsardzību. Katrs centimetrs un katra detaļa tiks pilnveidota, un auto izskatīsies kā jauns, neskatoties uz izlaiduma gadu.

Auto detailings dalās uz divām kategorijām – eksterjera detailings (ārējās apdares apkope) un interjera detailings (iekšējās apdares apkope), pateicoties abām „procedūrām”, jūs viegli sagatavosiet automobili pārdošanai vai izstādei, kā arī aizsargāsiet automašīnu no priekšlaicīgas novecošanas pirms tā konservācijas.

Eksterjera detailings

Eksterjera detailings– tā ir ārējā izskata apkope, aizsardzība un atjaunošana ar profesionālo un augstākās kvalitātes materiālu un instrumentu izmantošanu.

Eksterjera detailings ietver sevī:

 • rūpīgu automašīnas mazgāšanu kā ar rokām, tā arī bez kontakta, kuras procesā tiks attīrīta ne tikai virsbūve, bet arī grūti sasniedzamās vietas, jo tieši no detaļām tiek izveidots jūsu automobiļa autoratīvais ārējais izskats.
 • virsbūves profesionālās pulēšanas veidu daudzumu, tajā skaitā lukturu pulēšana, aizsargpulēšana un abrazīvā pulēšana, pulēšana ar šķidro stiklu, atjaunojošā un keramiskā pulēšana,
 • auto tiek pārklāts ar aizsargplēvi vai speciālo augsto tehnoloģiju gēlu, pateicoties kuriem putekļi un netīrumi neturēsies pie jūsu automobiļa virsbūves.

Interjera detailings

Interjera detailings – tā nav vienkārši iekšējās apdares apkope un tīrīšana, bet gan visaptverošas rūpes par katru jūsu auto detaļu, sākot ar sēdekļiem un beidzot ar nišu, paredzētu rezerves riepai.

Interjera detailings ietver sevī:

 • salona apkopi un ķīmisko tīrīšanu, iekļaujot bagāžnieka, motora nodalījuma un dzinēja tīrīšanu
 • tādu aizsargpārklājumu uzklāšana, kā pastas, vaski, nanoaizsardzība uz automašīnas noteiktiem elementiem.

Mūsdienās šis termins nozīmē sarežģītu augstu tehnoloģiju darbību kompleksu, tostarp:

 • Profesionālo krāsojuma pulēšanu ar maksimālu tā biezuma saglabāšanu;
 • Transportlīdzekļa aizsardzību pret nelabvēlīgiem vides faktoriem.

Gala rezultātā jūs saņemsiet ne tikai spīdīgu automobili, bet arī lielu estētisku gandarījumu un baudu no lieliska rezultāta.

Ceramic Pro® Latvia auto detailing centra – profesionālās autoestētikas studijas pakalpojumu izmantošana palīdzēs Jums saglabāt Jūsu automobiļa sākotnējo skaistumu. Mēs garantējam:

 • individuālo pieeju
 • jaunāko tehnoloģiju izmantošanu
 • profesionālās prasmes
 • uzmanību detaļām.

Pēc liela līdzekļu, kas paredzēti automobiļa aizsardzībai un kopšanai, skaita testēšanas, mēs piedāvāsim Jums labākos risinājumus. Ekskluzīvu tehnoloģiju izmantošana ļaus Jums pārvērst savu automobili mākslas darbā, nodrošinot unikālu izskatu, perfektu spīdumu un aizsardzību.

Atlaide no 10% līdz 60%!
Paldies!

mēs sazināsimies ar jums tuvākajā laikā

whatsapp